截图20170915080418.jpg


Chengdu Gute Machinery Works Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem produkującym światowej klasy produkty do obróbki stali dla budownictwa i wyrobów betonowych dla przemysłu drogowego. Położony w mieście Chengdu w Chinach. Gute Machinery ma 22-letnią historię i uczestniczy w wielu projektach budowlanych w kraju i za granicą.

Technologia i badania

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży i zastosowaniu zaawansowanej, nowoczesnej technologii, nasza fabryka produkowała wysokiej jakości produkty, w tym wykrawarkę, giętarkę stalową, zagęszczarkę płytową, kielnię, ubijakowy ubijak, przecinarkę do drutu, wibracje betonu. Nasz wiodący w branży zespół ds. Badań i rozwoju nieustannie testuje produkty, stosując nowe podejścia i zaawansowane instrumenty importowe.

Produkcja i kontrola jakości

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnej technologii, kompletny system kontroli jakości pozwala nam na posiadanie wysokiej jakości produkcji. 2 zakłady produkcyjne, w tym 6 warsztatów o powierzchni 30 000 m 2 . Urządzenie zaawansowane, takie jak centrum obróbcze CNC i tak dalej. Sukces w branży OEM oznacza, że nasze produkty wytrzymały znaczną kontrolę i testy przeprowadzone przez niektórych światowych producentów i dealerów.

Statystyki Gute Machinery

Założona w 1994 roku

Powierzchnia działki 30 000

Certyfikat ISO9001 i CE

Posiadanie 9-letniego doświadczenia OEM