Przenośna pompa do fugowania

Zastosowanie Cementowa pompa do zalewania GJB ma szerokie zastosowanie do różnych prac związanych z zaprawą cementową, takich jak: autostrada, tunel kolejowy, metro i podziemne komory hydroenergetyczne, odpowiednie do spoinowania metodą konsolidacji i wypełniania zaprawą, fugowania pod ciśnieniem zapory, nachylenia bocznego i miękkiego. .
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

image001(001).jpg

Podanie

GJB Cementowa pompa do fugowania ma szerokie zastosowanie w różnych pracach związanych z zaprawą cementową, takich jak autostrada, tunel kolejowy, metro i podziemne komory hydroenergetyczne, odpowiednie do spoinowania i metod wypełniania zaprawą, fugowania dla tamy, zbocza bocznego i miękkiego kamienia. może być również stosowany na zewnętrznej ścianie budynku i natrysku matowym.


Cechy:

Do obsługi wymagane są tylko trzy osoby. Jedna osoba dostarcza materiał, jedna osoba obsługuje pistolet natryskowy, trzecia osoba wykonuje pracę asystenta (na przykład: asystent do usunięcia węża). Całe procesy, takie jak dodawanie wody, mieszanie i dostarczanie materiału itp. Są automatycznie wdrażane przez maszynę. W porównaniu z ręczną obsługą może oszczędzać siły roboczej, zasoby materialne, pieniądze i cenny czas, a także zapewnia jakość konstrukcji lepszą i bardziej niezawodną niż tradycyjna obsługa ręczna.

image003(001).jpg


Więcej rozmiaru

image005(001).jpg

Hot Tags: przenośna pompa fugowa, producenci, dostawcy, cena

Zapytanie

You Might Also Like