Odkryj niestandardowe przetwarzanie prętów stalowych: część pierwsza

- Apr 07, 2019-


1


Kwadratowa stalowa klatka

Klatka z prętów stalowych jest nie tylko uformowana w okrągłe i eliptyczne kształty, ale także kwadratowe, trójkątne i wielokątne stalowe klatki nietoperzy, które są szeroko stosowane w produkcji pali betonowych, pali prefabrykowanych, rur betonowych i słupów elektrycznych. Według klientów, Gute Machinery może dostosować różne zgrzewarki do koszy stalowych.

2

Pręt ze stali sprężynowej

Pręt ze stali sprężynowej jest spawany w projekcie metra. Używa się go do wzmocnienia solidności, odporności na trzęsienia ziemi itp   osłony tunelu osłonowego.

3

4

5

Pręt ze stali sprężynowej jest wykonany przez tę maszynę.

6

Podpora prętów zbrojeniowych-stołek barowy

Rebar Support jest znany jako krzesło podporowe do prętów zbrojeniowych, stołek metalowy dla koni, krzesło do podpierania prętów zbrojeniowych, krzesło po napięciu i stołek ze stalowego pręta wzmacniającego. Służy do podtrzymywania poziomej stali zbrojeniowej, siatki drucianej lub kabla po naprężeniu i jest stosowany głównie w budownictwie budowlanym i infrastrukturalnym, robotach podziemnych, mostach, dużych częściach nośnych wzmocnionego mocowania, dużych konstrukcjach przemysłowych lub wielowarstwowych połączeniach stalowych lub wsporczych szeroka stal lekka w konstrukcji płytowej lub pokładowej.

7

8

Stołek barowy jest wykonany przez tę maszynę.

9

Kształty 3D

W przemyśle stalowym do obróbki prętów potrzebne są różne kształty 3D.

10

Kształty 3D są wykonywane przez tę maszynę.

9

Inni
11

Są wykonane przez tę maszynę.

12

13