Jak wybrać maszynę do cięcia stalowego, której potrzebujesz?

- Aug 26, 2017-

Najpierw rozpoznaj model

Przede wszystkim, w naszym wyborze maszyny do cięcia stali przed, dla różnych maszyn musimy szczegółowo zrozumieć jego funkcję, efektywność pracy, odpowiedni zakres, czynniki cenowe i tak dalej, aby zapewnić prawidłowe wybór. W przemyśle do cięcia stali podzielimy maszynę na pięć typów, w których musimy zrozumieć, co oznacza litera. G oznacza pręty stalowe, Q oznacza nacięcie, a numery pleców wskazują średnicę prętów stalowych. Więc zobaczymy jakiś model maszyny do cięcia stali, maszyna do cięcia stali GQ-40, maszyna do cięcia stali GQ-70 itp. Angielskie litery A i B odpowiadają odpowiednio pokoleniu pierwszej generacji i drugiej generacji.

Dwa, identyfikują gatunki

Maszyna do cięcia stalowego składa się głównie z czterech rodzajów, poziomych, pionowych, elektrycznych hydraulicznych, ręcznych hydraulicznych. Te cztery różne typy maszyn mają własne zasady pracy i zalety. Są platformą dla ludzi do wyboru. Wybierając, musimy porównać i wybrać według własnych potrzeb i dokonać stosunkowo trafnej decyzji.

Trzy.

W pełnym zrozumieniu i zrozumieniu różnych maszyn, różnych modelach sytuacji, ale także dowiedziałem się, że różne modele funkcji i efektywności, ceny i tak dalej są różne. Różne modele maszyn do cięcia stali mają różne właściwości, mogą uczyć się od siebie, terminowe korekty, jest bardzo dobrym zwyczajem konserwacji. Kiedy wybieramy stalową maszynę do cięcia, musimy zwrócić uwagę na wybór typu i typu, który najlepiej pasuje do naszego zapotrzebowania, tak aby zapewnić normalną pracę.