Jaka jest wydajność automatycznej giętarki do gięcia CNC?

- Apr 24, 2018-

W pełni automatyczna giętarka do strzemion SGW12D-2 podważa tradycyjną technologię sztucznego przetwarzania i zastępuje tradycyjny sposób dekompozycji obróbki prętów stalowych. W pełni automatyczna giętarka do strzemion może automatycznie szybko uzupełnić prostowanie prętów stalowych, przedłużenie, obręcz i obcinanie, unikając błędów spowodowanych przez każde spowodowane przez człowieka działanie dekompresyjne, zapewniając precyzję przetwarzania i jakość gotowego produktu oraz pozytywnie promując ogólną jakość konstruować projekt.


Zalety:

①: Giętarka do drutu CNC może zaoszczędzić dużo siły roboczej i poprawić problemy z zatrudnieniem. Giętarka do prętów zbrojeniowych CNC ma wyższą wydajność i stabilność. Przy tej samej zdolności do przerobu stali, automatyczna giętarka do strzemienia może zastąpić 20-30 pracowników stalowych, co może skutecznie złagodzić problemy związane z trudną rekrutacją i wysokimi kosztami pracy.

②: Giętarka do gięcia CNC jest łatwa w obsłudze i obsłudze z wysokim stopniem samostanowienia. Przetwarzanie stali jest stale ulepszane i przekształcane oraz przyjmowany jest międzynarodowy zaawansowany mechanizm kontroli serwosterowania. System operacyjny zginanej obręczy jest bardzo prosty, więc pracownicy mogą w krótkim czasie ukończyć korzystanie ze sprzętu. Zgodnie z faktycznymi potrzebami projektu do kosztów przetwarzania linijki, rozmiar i kształt kosztu przetwarzania mogą być ustawiane automatycznie.

1.jpg

www.gutemachinery.com