Jak do stosowania i utrzymania docieranie rolki

- Aug 28, 2017-

Jak walec jest w fabryce, przed test maszyna jest odtwarzany po sprzedaży, tak wielu klientów sądzi, że tylko po zakupie nowej maszyny, w chwili obecnej nie wymaga konserwacji, w rzeczywistości, to zły wybór. Rolki w procesie maszyny test, oleju hydraulicznego, oleju, oleju napędowego lub benzyny i gear oil są sprawdzane. Jednak ze względu na logistykę w procesie transportu, niemoge dodać steam, oleju napędowego, oleju, oleju hydraulicznego. Więc po fabryka test maszyna, producenci zdecydują się pusty oleju, co doprowadziło do niektórych klientów, które trzeba tylko dodać steam, Diesla można uruchomić maszynę. Tak, że w okresie czasu silnik diesel lub benzyna silnik bo ropa spowodowane spalania cylindra złomowany. Więc także poproś użytkownika, aby sprawdzić urządzenie, gdy urządzenie jest starannie wyboru drogi nie ma żadnego problemu, następnie wybierz prawidłowe użytkowanie. Jining Prideman maszyn Equipment Co., Ltd. codziennie przed ponownej wysyłki personel sprzedaży będzie poważnie komunikować się z klientami. Klienci otrzymują maszyny po fabryce będzie po raz pierwszy z klienta komunikacji technicznej, mówić każdego klienta jeśli korzystanie stosowanie walec drogowy.

Zanim dowiedzieliśmy się, że wałek w okresie docie gdy są często pewne problemy, dzisiaj przez walec wibracyjny producentom wprowadzenie jak powinien aplikacji i konserwacji:

Po raz pierwszy ponieważ maszyn budowlanych jest specjalny pojazd, operator maszyny struktury, wydajność, mieć wystarczającej wiedzy i szkolenia formalnego, niektórych operacji i konserwacji doświadczenie; Po drugie należy zwrócić uwagę na docieranie obciążenia, 3, zwrócić uwagę na regularne kontrole na smary, olej hydrauliczny, płynu chłodzącego, płyn hamulcowy i poziom oleju opałowego i zwrócić uwagę aby sprawdzić uszczelnienie całej maszyny. Po trzecie, zwrócić uwagę na regularne funkcjonowanie urządzenia, aby zapobiec długoterminowe ciągłej pracy spowodowane na skutek przegrzania; Po piąte Zachowaj czyste, terminowe przekazywanie, dokręcić luźne części, aby zapobiec luźne ze względu na zużycie części luźne lub prowadzić do zera części maszyny są tracone.

Ponadto należy zauważyć, że, po okresu docieranie rolki również powinny zostać utrzymane, do wyboru i swap pracy.