Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w porach deszczowych z maszyn GUTE

- Sep 01, 2018-
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w porach deszczowych z maszyn GUTE
giętarka do strzemion SGW12D, -1, giętarka do strzemion GW40A, GW42D, pręt do blachy stalowej GQ40, GW42D.we podajemy następujące wskazówki:

1.W przypadku dużych urządzeń elektromechanicznych umieszczonych na wolnym powietrzu na zewnątrz należy zwrócić uwagę na odporność na deszcz i wilgoć. Mechaniczne śruby i części łożysk muszą być smarowane i często obracane, aby zapobiec rdzewieniu.

2. Wszystkie urządzenia mechaniczne i elektryczne ściśle realizują system "jedna maszyna, jeden hamulec, jeden system ochrony";

Wykonaj test napięciowy przed uruchomieniem i kontroluj napięcie ściśle w dopuszczalnym zakresie.

3. Wzmocnij inspekcję bezpieczeństwa elektrycznego, sprawdź, czy linia uziemiająca i linia zerowa każdej maszyny są normalne, sprawdź, czy linia jest nienaruszona i czy usuń ją w czasie, jeśli nie spełnia wymagań.

4.   Podczas korzystania z urządzeń na żywo podczas burzy sprawdź, czy linia jest zerwana, złuszcza się, zwarcie, starzenie, ochrona przed wyciekiem itp. Gdy sprzęt jest nasączony deszczem, nie wolno go od razu naelektryzować do użycia. Po osuszeniu sprzętu sprawdź, czy elementy elektryczne są uszkodzone, czy wtyczka przewodu jest luźna, czy przełącznik jest nieszczelny itd., A następnie wymień akcesoria przed testowaniem zasilania.

Powyżej są wodoodporne końcówki na porę deszczową. W razie problemów z używaniem sprzętu prosimy o kontakt z inżynierem ds. Sprzedaży, firmą Jurrivh.

TEL / WeChat / whatsapp +8618349380338, email: sales5@cdgute.com

图片5.png