MASZYNA DO SPAWANIA KWADRALNEGO NEW ARRIVE

- Jun 06, 2018-

MASZYNA DO SPAWANIA KWADRALNEGO NEW ARRIVE

 

Większość spawarek ze stalowymi prętami służy do spawania klatek kratowych, które mogą być używane w stosach mostowych o wysokiej, szybkiej drodze pociągu ... ale czasami potrzebujemy również kwadratowej klatki, więc Chengdu Gute Machinery Works Co., ltd Zaprojektowaliśmy jedną kwadratową spawarkę klatkową według wymagań naszych indyjskich klientów , która jest przeprojektowaną podstawą do zgrzewarki koszowej marki Gute. Ten klient użyje tej kwadratowej klatki w mieszkaniach, najpierw wyprodukuje kwadratową klatkę w fabryce, a następnie za pomocą zalewania betonem, a na końcu użyć ciężarówki do dostarczenia do miejsca pracy na miejscu do montażu. Aby zrobić kwadratową klatkę w miejscu pracy ręcznie i wylewając beton na miejsce pracy, jest to szybsza prędkość i wysoka produkcja, kwadratowy stos będzie bardziej standardowy i dokładny.

Ponieważ koszty ludzkie rosną z dnia na dzień, a wysoka jakość wymaga budynków budowlanych, kwadratowa spawarka do klatek stanie się popularna w najbliższej przyszłości.


图片1.png

Niektóre kraje europejskie już używają zgrzewarki z kwadratową klatką do spawania wiele lat temu.


图片2.png

Kraj azjatycki zaczyna się już kilka lat temu, ale prędkość nadciąga bardzo szybko, aby dogonić Europejczyków, zwłaszcza Chiny, Indie ...