Przetwarzanie prętów stalowych wkroczyło w erę dostosowanych do potrzeb!

- Aug 02, 2018-

Przetwarzanie prętów stalowych wkroczyło w erę dostosowanych do potrzeb!

Tam, gdzie jest konstrukcja, istnieje potrzeba wzmocnienia.

Przetwarzanie prętów stalowych, dla inżynierii żelbetowej lub sprężonego betonu w celu zapewnienia procesu produkcji wyrobów stalowych.

Proces produkcji zbrojenia stalowego zwykle prowadzi się pod bieżącą wodą.

Po wykonaniu gotowego wyrobu przez przygotowanie pojedynczego pręta stalowego, połączenie stalowej siatki i stalowej ramy oraz przetwarzanie sprężonego pręta stalowego, jest on przesyłany na budowę do instalacji.

W dzisiejszych czasach każde centrum dystrybucji i przetwarzania prętów stalowych wymaga różnorodnych obróbek mechanicznych, bez względu na to, czy jest to duży sprzęt do obróbki prętów stalowych CNC, czy też tradycyjny sprzęt do obróbki małych prętów stalowych, będzie on różny w zależności od różnych miejsc, różnych rozmiarów prętów stalowych i kształtów , a zapotrzebowanie na ilość prętów stalowych jest z konieczności inne.

Wiele centrów przetwarzania i dystrybucji nie reguluje kontroli personelu, sprzętu i wydajności, a także nie wykorzystuje siły roboczej, zasobów materialnych i zasobów finansowych.

Jest to duża wada dla firm.

Dlatego tendencja "dostosowywania się" do tych problemów jest coraz bardziej nieunikniona.

Czym jest personalizacja?

Ponieważ nazywa się to dostosowywaniem, pierwszym krokiem jest zaproponowanie różnych schematów dostosowywania dla różnych wymagań dotyczących obróbki prętów stalowych.

34.png

Jakie są zalety personalizacji?

Przede wszystkim rozmiar centrum obróbki prętów zbrojeniowych jest wstępnie zabudowany, a następnie dostarczana jest najodpowiedniejsza mechaniczna konfiguracja prętów zbrojeniowych zgodnie z faktyczną sytuacją obiektu i wielkością projektu.

Jego rdzeń to standaryzacja, skala, oszczędność pracy, wydajność, odporność na odpady itp.

Przykładem może być shougang shuigang steel deep processing and distribution center, obecnie największe centrum dystrybucji i przetwarzania w guizhou.

Obecnie pierwsza faza projektu obejmuje automatyczną linię do sortowania prętów stalowych, automatyczną linię do pomiaru ścinania, linię produkcyjną do gięcia nc, automatyczną linię do produkcji siatki spawalniczej itp., O mocy przerobowej 60 000 ton / rok i łącznej powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych.

Wśród nich jest duże zapotrzebowanie na stalowy pręt. Przeanalizujmy dostosowanie.

Przede wszystkim shougang shuigang otrzymał różnorodne zamówienia, każdy rodzaj stali otrzyma i zagwarantuje terminowość zamówienia.

Następnie stosują podejście dwuzmianowe.

W końcu dużo pracowali.

Zgodnie z nimi, ich plan dostosowywania prętów stalowych jest: CNC stalowe centrum gięcia - może być wykonane dla długich materiałów, krótkich materiałów i wielu cyfr, o wysokiej wydajności produkcji.

Operacja "wszystko w jednym" - osoba, brak nadzoru, oszczędność siły roboczej.

Pięć - głowica maszynowa - specjalna do wykonywania dużych strzemion, ukierunkowana mocna, pojedyncza wydajność.

Wspieranie małej maszyny (giętarki do giętarek, prostownicy, maszyn do cięcia itp.

Taki zestaw urządzeń jest skonfigurowany tak, aby w pełni spełniał wymagania fabryki i ściśle kontrolował koszty pracy.

Mówiąc ogólnie, obróbka prętów stalowych stoi przed dywersyfikacją produktu, dywersyfikacją popytu.

Tak więc dla każdego centrum dystrybucji prętów stalowych centrum przetwarzania musi być dostosowane do dopasowania jako rdzenia.

Wraz ze zmianą modernizacji budynku, konkurencyjność przemysłu obróbki prętów stalowych, dostosowane do obróbki prętów stalowych nie mogą blokować!

89.png