Dostosowany do bycia bardziej inteligentnym

- Nov 14, 2017-

Tam, gdzie jest konstrukcja, znajduje się stalowy pręt. Przetwarzanie prętów stalowych zapewnia proces produkcji wyrobów stalowych do projektu inżynierii żelbetowej lub betonu sprężonego. Proces wytwarzania stali zwykle przyjmuje linię przepływu. Stalowy pręt jest wykończony przez przygotowanie pojedynczego pręta ze stali zbrojeniowej, połączenie siatki ze stali zbrojeniowej i ramy stalowej wzmacniającej oraz obróbkę pręta ze stali sprężającej itp., A następnie jest wysyłany na plac budowy do instalacji .

1.jpg

Dzisiaj każde centrum przetwarzania stali wymaga szeregu obróbek mechanicznych. Według różnych miejsc, różnych rozmiarów i kształtów prętów stalowych, czy dużych urządzeń do obróbki stali CNC lub tradycyjnych urządzeń do obróbki stali, liczba potrzeb stali są z konieczności różne. Dzięki niestandardowej kontroli personelu, sprzętu i wydajności, wiele centrów przetwarzania i dystrybucji marnuje dużą liczbę zasobów ludzkich, materialnych i finansowych. Dla przedsiębiorstw jest to duża wada. Dlatego "skrojony na miarę" jest nieuchronnym trendem globalnego rozwoju.

A więc, co jest szyte na miarę? Nazywając go szytym na miarę, konieczne jest zaproponowanie różnych dostosowanych programów dla różnych wymagań dotyczących obróbki stali. Jakie są zalety szytego na miarę? Przede wszystkim szacuje się początkowo skalę ośrodka obróbki stali, a następnie zapewnia najbardziej rozsądną mechaniczną konfigurację zbrojenia w zależności od faktycznej sytuacji na budowie i wielkości projektu. Jego rdzeń to standaryzacja, skala, oszczędność pracy, wysoka wydajność, odpady i tak dalej.

2.jpg

Ogólnie rzecz biorąc, w obliczu dywersyfikacji produktów i różnych wymagań, każde centrum przetwarzania stali z pewnością koncentruje się na dostosowaniu. Wraz ze zmianami konstrukcyjnymi i konkurencyjnością przemysłu stalowego istnieje nieunikniony trend dostosowywania procesów stalowych.