Różnica między maszyną do gięcia prętów stalowych a giętarką do gięcia CNC.

- May 22, 2018-

Różnica między maszyną do gięcia prętów stalowych a giętarką do gięcia CNC.


Obecnie przemysł maszynowy rozwija się dynamicznie. Wśród nich zastosowano stalowe pręty zbrojeniowe. Maszyny giętarki do strzemion są jednak podzielone na wiele rodzajów, między innymi maszyny do gięcia prętów zbrojeniowych ze stali, maszyny do gięcia ze stalowymi prętami zbrojeniowymi i maszyny ze wzmocnieniem z blachy stalowej. Jaka jest różnica między maszyną do gięcia stali a giętarką do drutu CNC? Teraz, pozwól mi przedstawić o tym.

12D-2.png

1. Giętarka do zbrojenia prętów zbrojeniowych ma na celu ulepszenie sprzętu na podstawie giętarki stalowej. Ma większą przydatność, łatwiejszą obsługę i wyższą wydajność, a także kompleksowo poprawia wydajność ekonomiczną. W wyposażeniu zastosowano nowy reduktor, duży bieg, zębnik, powierzchnię tarczy zginanej. Dwustopniowy silnik hamujący i reduktor są bezpośrednio powiązane z jednoetapowym hamowaniem.


2. Koło zębate sprzęga się z kołem zębatym w celu dwustopniowego zwalniania; duży bieg zawsze powoduje obrót zakrzywionej płyty; środkowa płytka jest wyposażona w centralny otwór wału i kilka otworów na wał gięcia; Kilka pozycjonujących otworów w wale jest odpowiednio umieszczonych na belce pozycjonującej stołu roboczego. Ponieważ dwustopniowy silnik hamowania jest sprzężony bezpośrednio z reduktorem prędkości dla jednostopniowego hamowania, stosunek obrotów wejściowych i wyjściowych jest prawidłowy, prędkość gięcia nie jest prawidłowa, a sterowanie automatyczne elektryczne może być użyte do zmiany prędkości. Hamulec może zapewnić kąt zgięcia.


3. Pręt zbrojeniowy jest zaginany dwukierunkowo za pomocą obrotów do przodu i do tyłu silnika. Wał środkowy można wymienić w celu łatwej konserwacji. Można użyć inteligentnego sterowania.


4. Głównie używane do budowy zimnowalcowanej żebrowanej stali, gorącowalcowanej trójpoziomowej stali, zimnego walca okrągłego stalowego pręta i walcowanej na gorąco cewki okrągłej haki stalowej pręta i gięcia obręcze. Ma następujące cechy: niski wskaźnik awaryjności sprzętu, duża szybkość gięcia prętów stalowych bez uszkodzenia żeber, niski poziom hałasu i wstrząsów, wysoka wydajność i niezawodne działanie. Dwa manewry, lekkie i elastyczne, łatwe do przenoszenia, przystosowują się do dużych zestawów konstrukcyjnych i strzemion do strzemion.


Produkcja: Wysoka wydajność, 3 do 5 razy gięcie ręczne, 4-6 ton na dzień może być produkowane, długość jest poprawna dla dużych ilości i pracy fabrycznej. Maszyna ma szeroki zakres regulacji kąta, który można regulować w zakresie 180 stopni, może zginać kwadratowe, trapezowe obręcz, żebra i haki w kształcie litery U, które są używane do obróbki strzemion w budownictwie, mostach, tunelach i prefabrykowanych konstrukcjach.