Stalowa belka fundamentowa przetwarza cały proces, stalowa belka musi wiedzieć!

- Jun 19, 2018-

Stalowa belka fundamentowa przetwarzająca cały proces, pręt stalowy   praca musi wiedzieć!


Usuwanie rdzy ze stalowych prętów za pomocą stalowej szczotki drucianej w celu usunięcia rdzy. Powierzchnia prętów stalowych powinna być czysta, plamy olejowe, lakierowanie i młotkowanie mogą odrywać się od powierzchni, rdza i tak dalej powinny być czyszczone przed użyciem. Rdza wodna na połączeniu lutowanym powinna zostać oczyszczona przed spawaniem.


1. Prostowanie prętów stalowych

Stalowy pręt powinien być płaski i prosty, bez miejscowego zginania. Stalowa belka cewki i wygięta pręt stalowy powinny być prostowane, a prostownica powinna być używana do prostowania.

图片1.png


2. Cięcie prętów stalowych

Stalowe pręty o takiej samej specyfikacji dobiera się w zależności od długości, w celu rozładunku materiałów jako całości. Powinny najpierw przełamać długi materiał, następnie przerwać krótki materiał, zmniejszyć krótką główkę, zmniejszyć straty. Kiedy materiał jest zepsuty, należy unikać stosowania materiału o małej skali, aby zapobiec nagromadzeniu się błędu w materiale. Z tego powodu wskazane jest oznaczenie linii skali wymiarowej na stole roboczym i ustawienie przegrody do kontrolowania wielkości pęknięcia materiału. Podczas cięcia, jeżeli stalowy pręt ma pęknięcie, skurcz lub poważne łokcie, musi zostać usunięty. Złamanie pręta zbrojeniowego nie może mieć kształtu podkowy lub zjawiska zginania.

QQ图片20131025153159.jpgQQ图片20131025153159.jpg


3. Sztabka stalowa ułożona w stos

Gotowy pręt stalowy należy podnosić i opuszczać delikatnie, aby uniknąć odkształcenia spowodowanego upadkiem. Gotowe produkty po sprawdzeniu specyfikacji i wymiarów są przyklejane etykietą materiału zgodnie z numerem; Zgodnie z nazwą projektu, umiejscowienia i numeru pręta stalowego, zgodnie z kolejnością użycia, aby zapobiec pierwszym używanym pod ciśnieniem.

图片2.jpg