Jaką funkcję powinna spełniać dobra stalowa maszyna do cięcia prętów zbrojeniowych?

- Nov 06, 2017-

Stalowy pręt zbrojeniowy jest rodzajem narzędzia stosowanego do ścinania prętów stalowych. Zasadniczo istnieje automatyczna maszyna do cięcia stali i półautomatyczna maszyna do cięcia stali. Jest to jedno z niezbędnych urządzeń do obróbki prętów stalowych. Stosowany jest głównie do cięcia stali o stałej długości w budownictwie mieszkaniowym, mostach, tunelach, elektrowniach i dużych projektach związanych z ochroną wód. W porównaniu z innymi urządzeniami tnącymi, maszyna do cięcia stali ma tę zaletę, że jest lekka, ma niskie zużycie energii, niezawodną pracę, wysoką wydajność, dlatego jest stopniowo szeroko stosowana w obróbce skrawaniem i małej walcarce. Stalowe pręty zbrojeniowe również odgrywają ważną rolę w różnych dziedzinach gospodarki narodowej. Obsługiwany w sposób ciągły przez wieloprocesowe urządzenie do cięcia prętów stalowych jest rodzajem urządzeń do obróbki prętów stalowych powszechnie stosowanych w budownictwie. Ponieważ w Chinach jest wielu producentów maszyn do cięcia prętów zbrojeniowych, większość użytkowników ma pytania podczas zakupu i nie wie, jak wybrać maszynę do cięcia stali.


1(001).jpg2(001).jpg


Zwróć uwagę na następujący punkt :

1. W przypadku zwykłej obudowy i wymagań nie są bardzo wysokie, zaleca się GQ40 / 50 wzmocnione zwykłe urządzenie do cięcia. Z przesadą za dużo, nie ma sensu patrzeć na modele 40/50/60, kiedy kupujesz maszynę do cięcia prętów stalowych, ponieważ siła cięcia GQ50 / 60 nie jest silniejsza niż zwykła maszyna GQ40. Dlatego musimy zapytać dostawców o rzeczywistą wydajność maszyny. Na przykład zdolność cięcia autentycznego GQ40 to zdeformowany pręt stalowy o średnicy 32 mm.

2. Sprawdź maszynę do cięcia stali z olejem przekładniowym i olejem, nowa maszyna nie ma oleju. Dodanie oleju przekładniowego służy do smarowania całego biegu w maszynie; Dodanie oleju do smarowania wału korbowego na dużej bocznej pokrywie.

3. Spójrz na ostrze noża i silnik, ostrze pogrubiające jest znacznie lepsze niż cienkie ostrze. Aby zaoszczędzić 30% ostrzy, ważne jest, aby wybrać najlepsze ostrza z obróceniem do 4 krawędzi ostrzy. O silniku: nie wierzcie, że silnik z czystego drutu miedzianego, musicie wybrać krajowy silnik, taki jak silnik Schneidera.