Jaka jest różnica między giętarką a konwencjonalną maszyną?

- Aug 26, 2017-

Jak wiemy, przy mechanicznym procesie automatyzacji, maszyna do zgniatania taśm stalowych była szeroko stosowana i stopniowo zastępowała tradycyjną maszynowo, aby wprowadzić różnicę między giętarką do prętów stalowych i tradycyjną maszyną gnącą.

Konsoleta tradycyjnej technologii przetwarzania, na ogół oparta na pojedynczej cewce zostanie wzmocniona, po cięciu, zginaniu, modulacji i innych procesach, aby krok po kroku osiągnąć proces produkcyjny, nie może zaspokoić potrzeb postępu w budowie nowoczesnego społeczeństwa, ale również spowodował wiele odpadów ze stali, ale również musi zajmować większą powierzchnię, ale produkcja pracy niskiej wydajności, rozmiar strzemienia i precyzji kształtu, wysoka stabilność, może mieć pewien wpływ na dalszy projekt.

Hoop giętarka jest wykorzystanie komputerowego cyfrowego sterowania, może automatycznie i szybko zakończone stali prosty, o stałej długości, gięcia i cięcia i ma wysoką wydajność pracy, może zastąpić 20-30 pracowników stali, zmniejszając ilość pracy, rozwiązać problem braku siły roboczej, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Ma to istotne znaczenie w dziedzinie obróbki stali.