Jak miło cię poznać na 124. targach kantońskich, zobacz U w Bauma w Chinach

- Oct 24, 2018-

Kiedy się odwrócisz, spotykamy się.


15 października w Kantonie odbyły się 124. targi kantońskie, zwane „barometrem handlu zagranicznego Chin”, które przyciągnęły wiele zagranicznych przedsiębiorstw handlowych do udziału w wystawie i poszukiwania możliwości biznesowych. Maszyny GUTE to dawny przyjaciel, który pojawił się na targach w Canton od 12 lat, a także wniósł inne doświadczenia do swoich zagranicznych partnerów.


Na tych targach w Kantonie maszyny GUTE są przygotowywane z nowymi produktami i kuponami rabatowymi.


Od pierwszego dnia wystawy stoisko maszynowe GUTE przyciągnęło wielu zagranicznych partnerów z zagranicy, z którymi mogli się skonsultować. Nie tylko znamy partnerów indyjskich, Sri Lanki, ale także wielu partnerów z Australii i Polski.


Na koniec dziękuję wszystkim zagranicznym partnerom za zaufanie i wsparcie GUTE. W przyszłości maszyny GUTE będą wyznawać przekonanie, że „tworzyć przyjemność, czerpać przyjemność z różnic, aby ułatwić pracę”.


Dzięki lepszej jakości produktom i profesjonalnym usługom maszyny GUTE zaspokoją potrzeby budowlane partnerów zagranicznych i osiągną korzyści dla wszystkich.


Jeśli któregoś dnia znów się spotkamy, czy powiesz mi, że dawno się nie widzieliśmy? Jeśli możesz, zostań w moim świecie. Tutaj GUTE ponownie serdecznie zapraszam Ciebie i przedstawicieli Twojej firmy do odwiedzenia naszego stoiska Bauma CHINA 2018 w Shanghai New International Expo Center (SNIEC) od 27 do 30 listopada 20 18 . Numer stoiska: E3.547


85.webp

www.gutemachinery.com