Jak prawidłowo dopasować stalowa obręcz Bender

- Aug 26, 2017-

Czy wiesz, jak dopasować się maszyna do gięcia, pręty zbrojeniowe? Wielu znajomych nie są bardzo jasne, nie ma znaczenia.

Najpierw należy sprawdzać przewody elektryczne wzmocnione bar gięcia wewnętrzna instalacja maszyny jest poprawna, czy normalnej pracy silnika rozpoczyna się każdy proces operacji jest normalne, przycisk stop działa prawidłowo, dodać olej hydrauliczny spełnia wymagania, czy oleju smarowania smar do łańcucha, jeśli odbywa się powyżej, następnie można regulacja pręta stalowego hoop maszyna do gięcia.

Pierwsze dwa z przepełnieniem zaworu na boki poziome i pionowe, pionowe jedno sukni off brak ciśnienia, zawór przelewowy i następnie drugiej stronie zaworu przelewowego cross dressing był bezczynny, podczas debugowania, pierwszy zawór do regulacji wydania punkt drugi dostosowanie zawór krzyż sukienkę nieco napięty, po drugiej stronie trzeciej pionowe sos zawór do regulacji ciśnienia w 9.0MPa do 10MPa i przycisk zawór ulgi nie kołysać, a następnie czwarty ulgę zawór regulacji sukienka krzyż ciśnienie robocze w przycisk 2.5Mpa do 3.0Mpa, stałe zawór dobry.

Kiedy możesz dostosować ostrza frezu, w ruchu i stałe frezu Regulowana odległość od 0,05 mm do 0,08 mm, kierunkowe noża, aby poluzować nakrętkę, po regulacji odstępów jest ustalona, ruchomego noża śruby mogą być usunięte, po ustawieniu, aby sprawdzić, czy Wszystkie nakrętki i śruby. Nie aby uwięzić, skręcanie, a następnie zamknij pokrywę bezpieczeństwa, można otworzyć silnika poniżej.