Indie to ogromny rynek do obróbki prętów zbrojeniowych

- Nov 01, 2018-

Indie to ogromny rynek przetwórstwa zbrojenia

"Jesteśmy numerem jeden na świecie i mamy 50% udziału w rynku w Indiach, a 25% na całym świecie.W Indiach istnieje ogromny potencjał, wszystkie obszary obróbki prętów zbrojeniowych mają duże zapotrzebowanie. od miejsca pracy do centrów usług, w nadchodzących latach Indianie są bardziej otwarci na innowacje i technologię - mówi Massimiliano Corinaldesi w wywiadzie dla Rajini Shankara.

Zapoznaj się z krótką historią maszyn Gute i podróżą marzeń trzydziestu osób, aby zamienić brudną, trudną i trudną pracę w obróbce prętów zbrojeniowych, w nowoczesną, zorganizowaną i napędzaną technologią działalność.

 

Firma Gute Machinery została założona w 1994 roku jako firma inżynieryjna. Główne działania w tym czasie polegały na projektowaniu i produkcji maszyn odpowiednich do cięcia i gięcia prętów zbrojeniowych na stanowiskach pracy (było to powszechne w tamtym okresie). Od 2000 roku   Maszyny Gute brały udział w rozwiązywaniu problemu dotyczącego montażu klatek, tworząc pierwszą maszynę nadającą się do automatycznego montażu strzemion, a przy użyciu tej metody osiągnęły 60% redukcji kosztów w montażu.

 

20 10 zadeklarowało przywództwo technologiczne Gute , ze względu na koncepcję całkowicie nowych i opatentowanych rozwiązań, o wiele bardziej innowacyjnych niż ktokolwiek oczekiwał.

 

Opowiedz nam krótko o swoich produktach i ich aplikacjach.

 

Odnośnie naszej roli, przede wszystkim wolimy mówić o rozwiązaniach, a nie produktach. W rzeczywistości naszą definicją są konsultanci, a nie sprzedawcy: klient pokazuje nam swoje potrzeby, analizujemy je, cenimy i rozmawiamy z klientem, a gdy tylko otrzymamy wszystkie informacje, zapewniamy propozycję, ponieważ jesteśmy klientem.

 

Naszym marzeniem jest mieć w pełni zautomatyzowaną fabrykę, aby zmniejszyć siłę roboczą i zwiększyć produkcję z tymi samymi głowami.

 

Opowiedz nam o zaletach i wadach ręcznego cięcia i gięcia prętów w porównaniu z automatycznym cięciem i gięciem.

 

W zautomatyzowanym systemie cięcia i gięcia istnieją wyraźne zalety. Zapewnia dużą objętość produkcji w minimalnym czasie. Ponieważ maszyny są w pełni zautomatyzowane i szybkie, można zaoszczędzić czas wykonania, a czas przechowywania zapasów można znacznie zmniejszyć. Marnotrawstwo stali jest minimalne, ponieważ stal w zwojach jest używana do Strzemion, a dla cięć i gięć prętów poniżej 12 mm, oprogramowanie optymalizacyjne służy do zmniejszenia strat w prętach prostych. Z ograniczeniami przestrzeni wszędzie, proces pomoże wykonać pracę stali w minimalnym czasie i Bar gięcia pracy na miejscu, będą wymagane, tylko do wiązania. Nie ma potrzeby zapewnienia dużego obszaru roboczego i magazynowego, obozu pracy i bezpieczeństwa materiałów. Wydatki na wszystkie te obszary są eliminowane. Tworzy scentralizowaną aktywność dla wielu lokalizacji. Może to poprawić koszty i produktywność.

 

Rzućmy okiem na dział Badań i Rozwoju Gute maszyn , normy jakości i szkolenia, na co kładziemy nacisk?

 

Bieżący ciąg Gute jest w procesie zwijania i przetwarzania zespołu. Gute posiada certyfikat ISO 9001: 2000, oprócz tego istnieje wiele certyfikowanych procedur odnoszących się do każdego działu w firmie, które są stale aktualizowane wraz z jego rozwojem.

 

Przekazujemy szkolenia naszym pracownikom regularnie, dwa razy lub trzy razy w roku.

 

Kim są Twoi prestiżowi klienci na całym świecie, a także w Indiach?

 

Lista dotycząca naszych ważnych klientów na skalę światową jest zbyt długa, aby można ją było dostarczyć, ryzykujemy, że zapomnimy o ważnych klientach, jednak aby wymienić kilka, nasi klienci są uznani na całym świecie, maszyny Gute wyeksportowały ponad 70 krajów teraz i jeden z najlepszych eksporterów w Chinach i zabiera ponad 70% udziałów w eksporcie maszyn do obróbki prętów.

 

Jaka jest pozycja Indii i pozycja globalna maszyn Gute na mapie obróbki prętów zbrojeniowych. Czym jest "Wizja korporacyjna" Gute ?

 

Naszym marzeniem jest przekształcenie obróbki prętów zbrojeniowych - brudnej, ciężkiej i trudnej pracy - w nowoczesną, zorganizowaną, czystą i technologiczną działalność przemysłową, coś dla przedsiębiorców i pracowników naszych czasów.

 

Przyszłe plany globalnej firmy Gute oraz indyjskiej firmy produkującej i sprzedającej.

 

Jakieś inne komentarze, którymi chcesz się z nami podzielić?

 

W Indiach istnieje ogromny potencjał, wszystkie obszary obróbki prętów zbrojeniowych mają duże zapotrzebowanie. Trend stali przetworzonej zostanie zmieniony, z miejsca pracy na centra serwisowe, w nadchodzących latach. Indianie są bardziej otwarci na innowacje i technologię.