SGW12T-4 W pełni automatyczna strzemiona prostownicza

- Mar 31, 2021-

图片

Wideo maszyny 

图片

Marka GuteSGW12T-4 W pełni automatyczna maszyna do strzemion CNC może być używany do tworzenia strzemion, haków i części o specjalnym kształcie w tym czasie. Może automatycznie uzupełniać funkcje prostowania, zmiany rozmiaru, gięcia, cięcia i liczenia prętów zbrojeniowych i stali okrągłej. Urządzenie wykorzystuje system sterowania numerycznego i steruje serwomechatykiem za pomocą ekranu dotykowego i sterownika PLC. Gotowe strzemiona ma wysoką dokładność przetwarzania, stabilną i niezawodną jakość, a także silne możliwości przechowywania grafiki, prostą obsługę i wygodne ustawienie, które może zaoszczędzić dużo pracy i odpadów. Poprawa wydajności przetwarzania jest nieodłączną częścią nowoczesnych budynków budowlanych, a także inteligentnym sprzętem, który spełnia normy krajowe.

1


Zalety maszyny Echnical  图片Konsola z ekranem dotykowym może przechowywać setki grafik i jest łatwa w obsłudze.图片W pełni automatyczna funkcja prostowania jest pierwszym deisgn patentowym w Chinach.图片Panel i drzwi obserwacyjne wykonane są z grubszych arkuszy, które mają długą żywotność i są bardziej odporne na zużycie.图片Elementy pneumatyczne przyjmują najlepszą krajową markę Airtac, która ma długą żywotność.

2


Wprowadzenie do konfiguracji图片Ta maszyna składa się z poziomych wypłat, głównej maszyny + długiego podparcia zginania pręta, stołu operacyjnego i sprężarki powietrza.


Automatyczny mechanizm wstępnej regulacji: Mechanizm wstępnej regulacji składa się z 16 kół do wstępnej regulacji, które są podzielone na dwie górne i dolne grupy, które mają być regulowane i sterowane przez serwosilnik. Koło regulacji wstępnej jest podwójnie szczelinowe i może być wyprostowane z podwójną linią. Jednocześnie koło wstępnej regulacji jest Kucia wykonane są ze stali narzędziowej stopu, odpornej na zużycie i uderzenia. I jest również wyposażony w urządzenie do karmienia, które jest wygodne po raz pierwszy do noszenia materiału.

图片


Mechanizm trakcyjny: wyposażony w serwosilnik o dużej mocy 22 K, aby zapewnić płynne działanie trakcji. Połączenie przejścia głowicy kwadratowej jest przyjęte, a siła jest 12 razy większa niż w przypadku tradycyjnego połączenia klucza płaskiego. Koło trakcyjne wykonane jest z odkuwki ze stali narzędziowej ze stopu, która jest odporna na zużycie i uderzenia.

图片


Dzielone duże ostrze: dzielona gruba konstrukcja ostrza, przykręcona do gniazda ostrza, a grubość osiąga 40 mm, co jest szybkie w wymianie i łatwe w utrzymaniu, co znacznie zmniejsza koszty konserwacji sprzętu.

图片


Automatyczny mechanizm prostowania: mechanizm prostowania składa się z 18 kół prostujących, które są podzielone na dwie górne i dolne grupy, które mają być regulowane i sterowane przez serwosilnik. Koła prostowniczye są płaskimi rowkami i mogą być wyprostowane dwuliniowe. Jednocześnie koła prostujące są kute stopy. Wykonane ze stali narzędziowej, odporne na ścieranie i uderzenia.

图片

3


Szczegóły techniczne

#Funkcja
Danych
1Średnica gięcia z jednym drutem5–13 mm
2Podwójna średnica gięcia drutu5–10 mm
3Maksymalna prędkość trakcji100 M/min.
4Maksymalna prędkość gięcia1050 °/sek.
5Błąd prostoliniowości strzemiona 0,02/1m
6Całkowita moc48 kw.
7Dokładność długości strzemion±1mm
8Najdłuższa długość strzemiony

7m 


4


LayOut witryny

图片

图片


图片