Pracy maszyny do gięcia stali musi zwrócić uwagę na to, co ważne?

- Aug 26, 2017-

Maszyna do gięcia stali jest jednym z prętów zbrojeniowych, Ubijarki, głównie zginania pręta stalowego prosto. Zasada działania stali, maszyna do gięcia jest na pionowej osi obrotu dysku poziom będzie musiał zginać pręty umieszczone w linii kropkowanej, linii środkowej pin i gięcia pin wału zainstalowany na dysku, podczas obrotu dysku będzie zginania stali. Celu zakręt wszelkiego rodzaju stali zbrojeniowej, istnieje wiele otworów na dysku roboczego i makaron są umieszczane na pasku ze stali.

Gięcia maszyn i maszyny fortepian cięcia stali jest inny, to głównie twardych stali gięcia, a tym samym zaspokojenie korzystanie z popytu. Operator musi zwracać uwagę na niektóre sprawy, gdy za pomocą stalowych bender. Rzućmy okiem na to.

1, stalowa maszyna do gięcia w pracy, będzie trzeba głowy gięcie stali umieszczone w stały otwór, drugą do zapewnienia, że przylega do stałej i naciśnięcie ręką i wyboru, którego ciało jest stała, można zapewnić prawidłowej instalacji, instalacji nie może być ignorowane, jeśli wzmocnione Błędy instalacji, wpływają na wyniki gięcia prętów.

2, stalowe gięcie maszyna może nie wymienić trzpień w pracy, również nie można zmienić kąt lub prędkości, bo sprzęt w pracy, zmiany lub zmianę kąta wałka core spowoduje, że urządzenia do pracy jest utrudniony, a sprzęt będzie uszkodzony , bo sprzęt nie działa prawidłowo.

3, wyposażenie w gięcie stali bar nie można zatankować lub usunąć zanieczyszczenia powyżej, ponieważ sprzęt w działaniu, będzie powodować problemy bezpieczeństwa.

4, gięcie prętów nie może przekraczać średnicy stałej prędkości stali i mechaniczne, itp, to doprowadzi do stali gięcia szkody i nie mogą spełnić jego potrzeby stosowania.

5, więcej rodzajów stali, gięcie stali różnych, powinniśmy zwrócić uwagę Aby zmienić core, szczególnie wysokiej twardości lub stali niskostopowej, po wymianie podstawowych, w celu osiągnięcia lepszej pracy.