Maszyna do ścinania prętów zbrojeniowych

Maszyna do ścinania prętów zbrojeniowych

Funkcje (SGS150):
Częstotliwość cięcia: ≤22n / min
Szerokość ostrza: 300 mm
Max. Długość cięcia: 12m
Min. Długość cięcia: 1,5 m
Waga: 6,8 tony
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

图片 1.png

1. Linia produkcyjna przyjmuje międzynarodową wiodącą technologię, sterowanie PLC, humanizowany elektryczny system sterowania, łatwą regulację i obsługę, i ma międzynarodowy zaawansowany poziom, wiodący w kraju.

2. Wybór każdej pojedynczej maszyny jest rozsądny i racjonalny, tak, aby operator miał szerokie pole widzenia w procesie pracy i łatwo było zobaczyć cały proces piłowania.

3. Regał magazynowy materiału jest magazynowany w dużym tonażu. W celu zwiększenia wydajności następna partia może być wykonana pod koniec ostatniego cyklu, aby zaoszczędzić czas cyklu.

4. Do odcięcia konstrukcji stalowego pręta stosuje się jednotarczowe urządzenie tnące, prędkość cięcia jest szybka, szczelina piły jest wąska, szerokość piłowania jest duża, wydajność cięcia jest wysoka, a wydajność cięcia jest duża. . Może osiągnąć wysoką jakość cięcia; maksymalna średnica piły wynosi 50 mm.

5. Mechanizm pomiarowy prętów stalowych jest napędzany przez serwomotor, a długość pręta stalowego jest bezstopniowa i regulowana.

6. Obrót dwustronny i karmienie, proste i niezawodne.

7. Cięcie, przenoszenie, toczenie, przenoszenie, pokrywanie i polerowanie pręta stalowego są automatycznie uzupełniane przez maszynę bez siły roboczej. Funkcje automatycznego układania drutu, automatycznego szlifowania i automatycznego przechowywania są realizowane, a wydajność jest znacznie poprawiona.

8. Główny silnik zwijanego drutu wykorzystywany jest w krajowej, zaawansowanej głowicy, która może automatycznie zaciskać, podawać, obkurczać i zwijać drut oraz wykorzystywać zaawansowaną technologię w celu uzupełnienia funkcji przenoszenia prętów stalowych, obracania, lokalizowania i przenoszenia, i wreszcie automatycznie się toczy i szlifuje.

9. Rolka pręta stalowego wykonana jest z odpornego na zużycie walca V, który osiąga charakterystykę odporności na zużycie, redukcję hałasu i długą żywotność.


Linia ścinania prętów stalowych CNC


CZĘSTOTLIWOŚĆ CIĘCIA

≤22N / MIN

SERIA BIN

3 * 1BLIŻEJ SZEROKOŚCI (MM)

300 mm

OZNACZONA MOC

25,5 kWPRĘDKOŚĆ ROLERA (M / MIN)

<50m>

WAGA

6,8TMAKS. DŁUGOŚĆ CIĘCIA (M)

12M

L * W * H

28000 * 3000 * 2000MIN. DŁUGOŚĆ CIĘCIA (M)

1,5 mln


DIA. MM)

10

12

16

20

22
NUMERY KORZEŃ

10

8

6

4

3
图片 2.png

44.jpg

88.jpg

99.jpg


图片 5.png

partners.jpg

图片 8.png

图片 7.pngHot Tags: maszyna do ścinania prętów zbrojeniowych, producenci, dostawcy, cena

Zapytanie

You Might Also Like