Automatyczna maszyna klatkowa

Beton budowlany Maszyna do produkcji klatek palowych / Maszyna do klatek z prętami zbrojeniowymi Cechy: W oparciu o wymaganą konstrukcję, pręt zbrojeniowy będzie wstawiony do tulei zamocowanych na tarczy obrotowej, poprowadzony wzdłużnym drutem kołowym i spawany na jednym prostopadłościennym pręcie zbrojeniowym, .. .
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

image001 (002) .jpg

Beton budowlany Maszyna do produkcji koszy klatek / Rebar klatka spawalnicza  

Cechy:
Na podstawie wymagań konstrukcyjnych, pręt zbrojeniowy zostanie wstawiony do tulei zamocowanych na tarczy obrotowej, poprowadzonych wzdłużnym drutem kołowym i zespawanych na jednym pręcie zbrojeniowym, gdy napędzany maszynowo i obracający się krążek dysku, drut koła podłużnego będzie sznurkami wokół zbrojenia, gdy dysk się porusza, również się obraca, wtedy będzie klatką. Jest sterowany przez programowalny sterownik logiczny, moc będzie oferowana przez silnik servo. Istnieją również podnośnik hydrauliczny pod klatką do podpierania, pistolety spawalnicze mogą pracować automatycznie zgodnie z zamówieniem.

Automaty do spawania w klatkach są zaprojektowane jako jednostkowe systemy konstrukcyjne, które umożliwiają naszym klientom elastyczne podejście do indywidualnych zainteresowań i wymagań. Specjalna wersja automatycznej maszyny do spawania z klatkami, produkująca wieloboczne klatki wzmacniające, również bardzo dobrze się sprzedaje. Dzięki tej maszynie można wytwarzać klatki wzmacniające do słupów i belek nośnych, jak również elementy żelbetowe, fundamenty itp.


CNC MASZYNA DO SPAWANIA PŁASKIEGO (Automatyczne spawanie)

ŚREDNICA KAT

400 mm-2000 mm

MAX. DŁUGOŚĆ KOSZY

12m (lub niestandardowe)

WAGA CIĘŻAROWA

6000 KG

ŚREDNICA ODCINKA CEWKI

5-16 mm

GŁÓWNA ŚREDNICA RAMKI

12-40 mm

CIŚNIENIE HYDRAULICZNE

10 Mpa

OZNACZONA MOC

23 kW

L × W × H

28000 × 8000 × 33000mm

ORZECZNICTWO

ISO 9001: 2008


image007 (001) .jpg


Hot Tags: automatyczna maszyna klatkowa, producenci, dostawcy, cena

Zapytanie

You Might Also Like