Centrum giętarki CNC Stirrup

Maszyna do gięcia prętów pionowych z podwójną głowicą CNC jest bardzo ekonomiczna. Jego główną funkcją jest wykonanie zbrojenia ze stałą długością gięcia w różne kształty. Urządzenie może jednocześnie uzyskać dodatnią i ujemną dwukierunkową stal gnącą. Jest łatwy w obsłudze. Ta maszyna jest wyposażona ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

image001(002).jpg

Maszyna do gięcia prętów pionowych z podwójną głowicą CNC jest bardzo ekonomiczna. Jego główną funkcją jest wykonanie zbrojenia ze stałą długością gięcia w różne kształty. Urządzenie może jednocześnie uzyskać dodatnią i ujemną dwukierunkową stal gnącą. Jest łatwy w obsłudze. Ta maszyna jest wyposażona w automatyczne urządzenie do zaciskania, może sprawić, że dwa etapy gięcia zginarki pracują niezależnie.
Środek pionowego zbrojenia prętowego przyjmuje sterowanie cyfrowe. To urządzenie cechuje prosta obsługa, wygodna konserwacja i ekonomiczna użyteczność. Może realizować automatyczny pomiar długości, automatyczny zacisk do gięcia, szybkie prototypowanie i inne funkcje. Program kontroli importowanego PLC i CNC przechowuje setki cyfr i jest wyposażony w bazę danych. Stosuje zaawansowaną koncepcję projektową i przyjmuje zaimportowany napęd i sterowanie silnikiem servo. Dlatego realizuje dwukierunkowe cyfrowe sterowanie gięciem i osiąga więcej niż 20 kątów. Wydajność produkcji jest wysoka. Może średnio przetwarzać 5500 paluszków dziennie, co zastępuje 12 pracowników i jest ponad 10 razy większy od tradycyjnego sprzętu do przetwarzania. Sprzęt ten dotyczy w szczególności budowy mostów autostradowych i zakładów przetwórstwa skoncentrowanego zbrojenia, itp.


CENTRUM SKRĘTU STALI CNC

WYTRZYMAŁOŚĆ NA ODPOCZYNEK

Kg / mm 2 45

Kg / mm 2 65

GIĘCIE ZDOLNOŚCI

10-32 mm

10-30 mm

GIĘCIE ZDOLNOŚCI

"-120 ~ 180 °


OPERACJA

Automatyczne gięcie


MAX. DŁUGOŚĆ BOCZNEJ STRONY

11 m


MIN. DŁUGOŚĆ BOCZNEJ STRONY

700 mm


GŁÓWNA PRĘDKOŚĆ RUCHU GŁOWY

0,5-1 m / sek


MAX. PRĘDKOŚĆ GIĘCIA

72 ° / s


ZAINSTALOWANA MOC

14 KW


WAGA

3,2 tony


L × W × H

12000 × 2000 × 1600mm


Hot Tags: centrum gięcia strzemię cnc, producenci, dostawcy, cena

Zapytanie

You Might Also Like